|
Jakie granie? Wisiał też transparent odnośnie ŚP.Bartka, to też według Ciebie nie chrześcijańskie? Nie łącz sprzeciwu dla Tuska z rocznicą zamachu na JPII. Może wogóle zapomnijmy o rocznicach? Sorrki ale irytuje mnie trakie podejście do wszystkiego
Ostatnio edytowane przez Kociewiak : 15.05.2011 o godz. 12:07.
|