Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12773
Stary 15.05.2011, 10:01
Przecież to jest temat o Ekstraklasie, a nie o występach polskich klubów w europejskich pucharach! Proszę się trzymać tematu.

Nawiasem mówiąc: jest wolność wypowiedzi, ale jak ktoś ma w nicku TS i kibicuje Amice by awansowała do europejskich pucharów kosztem Lechii i Śląska to jest - delikatnie ujmując - coś nie w porządku. Proszę się więc nie dziwić, że takie wpisy będą bezlitośnie kasowane - ja traktuję je jako ewidentną prowokację (z resztą skuteczną, bo paru innym forumowiczom też mocno podniosły ciśnienie).

Nie miejsce tu na tłumaczenie czym jest Amika, jakie ma zgody i czy jej sukcesy są w interesie Wisły. Jeśli ktoś chce wracać do starej, bezproduktywnej dyskusji - niech założy osobny wątek. Coś w guście "ekumenizm piłkarski". Proponuję jednak przejść od słów do czynów i wybrać się w barwach wiślackich na mecz Amiki, by Pyrom w sukcesie sportowym wymiernie dopomóc - swoim dopingiem.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując