|
Przecież to jest temat o Ekstraklasie, a nie o występach polskich klubów w europejskich pucharach! Proszę się trzymać tematu.
Nawiasem mówiąc: jest wolność wypowiedzi, ale jak ktoś ma w nicku TS i kibicuje Amice by awansowała do europejskich pucharów kosztem Lechii i Śląska to jest - delikatnie ujmując - coś nie w porządku. Proszę się więc nie dziwić, że takie wpisy będą bezlitośnie kasowane - ja traktuję je jako ewidentną prowokację (z resztą skuteczną, bo paru innym forumowiczom też mocno podniosły ciśnienie).
Nie miejsce tu na tłumaczenie czym jest Amika, jakie ma zgody i czy jej sukcesy są w interesie Wisły. Jeśli ktoś chce wracać do starej, bezproduktywnej dyskusji - niech założy osobny wątek. Coś w guście "ekumenizm piłkarski". Proponuję jednak przejść od słów do czynów i wybrać się w barwach wiślackich na mecz Amiki, by Pyrom w sukcesie sportowym wymiernie dopomóc - swoim dopingiem.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|