Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
piotrk80
Junior Member
Od: 02.2007
Offline
#
4941
15.05.2011, 05:31
No to co potrzeba żeby wejść na mecz
Wystarczy : karta, bilet i dokument tożsdamości
Pozdrowionka
piotrk80
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrk80
Znajdź inne posty napisane przez piotrk80