MatMario napisał(a):

Z Ryanair jest jeszcze tak że gdy zrobisz rezerwacje tz testową żeby zobaczyć co ile ostatecznie kosztuje a później zrobisz już normalną rezerwację to ta druga jest droższa.
Zapisują IP albo coś w ten deseń. Więc warto to brać pod uwagę.
|
Już mam za sobą z 15 lotów tą linią lotniczą i pierwsze słysze o czym mówisz.... NIGDY takiej sytuacji nie miałem.