Wyświetl pojedynczy post
marian3a
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: D.T./UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#470
Stary 15.05.2011, 02:58
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Z Ryanair jest jeszcze tak że gdy zrobisz rezerwacje tz testową żeby zobaczyć co ile ostatecznie kosztuje a później zrobisz już normalną rezerwację to ta druga jest droższa.

Zapisują IP albo coś w ten deseń. Więc warto to brać pod uwagę.
Już mam za sobą z 15 lotów tą linią lotniczą i pierwsze słysze o czym mówisz.... NIGDY takiej sytuacji nie miałem.
Odpowiedz cytując