Wyświetl pojedynczy post
Heineken
Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: zza wody

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9336
Stary 15.05.2011, 01:37
toby Valkcx byl do emerytury dyrektorem sportowym, a Maaskant odszedlby dopiero jakby sie bardzo duzy klub zglosil.
I mialbym lodowe pelna Haagen Dazs ice creams.


aa i Violante Placido bylaby moja
Ostatnio edytowane przez Heineken : 15.05.2011 o godz. 02:09.
Say it right
Odpowiedz cytując