igortsw napisał(a):

trzeba uważać na kontry w wykonaniu Cracovii.
Forumowiczego owego forum, praktycznie w ogóle nie dają szans na wygraną Wisły, ba gdy ktoś napomknie że remis, to dobry wynik, zaraz zostaje zbluzgany, albo wyśmiany
|
Nie tylko na kontry trzeba uważać bo ja się boję tez o sędziowanie tego meczu.Koleżanki dostały 400 000 do podziału po wygranej z Bytomiem,jest sie czym dzielic .A pomyłek sędziego było trochę na korzyść kuleżanek
