|
Nie wiem, czy ktoś oglądał dzisiejszą Ligę+, ale dość sporo było tam gadki i narzekania na aktualną sytuację wokół stadionów, zwłaszcza w kontekście Śląska Wrocław, którego kibice przyszli pod bramy stadionu i dopingowali swój zespół. Dziennikarz prowadzący skrytykował pomysł zamykania stadionów, mówiąc, że nigdy takich decyzji nie będzie akceptował.
Widać, że 'coś się dzieje', Mielcarski podczas transmisji meczu Lechia-Polonia tez podkreślał że brak atmosfery negatywnie wpływa na zawodników - wypada się cieszyć, że choć jedna stacja nie robi siary, a robi to w sobie dobrze rozumianym interesie, w który będzie pakować kasę przez kolejne 3 lata.
|