|
bardzo fajnie sie wypowiedzial oby wiecej takich wywiadów,
tak się zastanawiam co by było gdyby zorganizowac takie spotkanie/debate w jednym z programów sportowych(Cafe Futbol?) na którym byli by np: Staruch, nasz Guli ktoś jeszcze z innych klubów oraz ktoś z PzPn-u czy rzadu może wtedy duża czesc ludzi zrozumiala by co sie teraz wyprawia?
|