Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6126
Stary 14.05.2011, 22:16
emj10 napisał(a):Wyświetl post
O w mordę. To był dobry transfer do kadry.
http://www.youtube.com/watch?v=vUXEVUywTHc
Kapitalny strzał, Ludo bohaterem, a Lille z ogromną szansą na dublet we Francji - Chapeau Bas!
Odpowiedz cytując