Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3434
Stary 14.05.2011, 21:00
http://legionisci.com/news/42857_SKL...nasz_krok.html

Kibice Legii biorą się za wizerunek. U nas też powinno się zacząć brać pod uwagę PR-owe działania.

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...ch,1638806,812

Jeszcze coś takiego!!

Więcej Więcej takich propagandowych akcji!!
Ostatnio edytowane przez palikot : 14.05.2011 o godz. 21:25.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując