http://legionisci.com/news/42857_SKL...nasz_krok.html
Kibice Legii biorą się za wizerunek. U nas też powinno się zacząć brać pod uwagę PR-owe działania.
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...ch,1638806,812
Jeszcze coś takiego!!
Więcej Więcej takich propagandowych akcji!!