Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12771
Stary 14.05.2011, 20:30
Arka już pewnie leci do pary z zapewne Polonią. Cracovia wydaje mi się, że resztą sił utrzyma się i to nawet gdyby z nami jutro przegrała. Szkoda mi strasznie Lechii. Po cichu wierzyłem w zgodowe pudło po tej kolejce...
What's new?

Odpowiedz cytując