Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
12770
14.05.2011, 19:44
Moim zdaniem obie sa w b.nieciekawej sytuacji.porazki u siebie z zabrzem(polonia) i ruchem(ara) nie mialy prawa sie zdarzyc i okaza sie kluczowe.pasy sie utrzymaja,pytanie czy z nasza pomoca(np. remis jutro)
arti