Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12768
Stary 14.05.2011, 19:35
ArturTS napisał(a):Wyświetl post
Śląsk gra tak dobrze, bo Lenczyk skubany lis potrafi ustawić zespół pod przeciwnika i jakoś to wychodzi, ale on zadeklarował już że po tym sezonie kończy się współpraca. Tutaj jest ten ból
to czego się nauczył Śląsk pod wodzą lenczyka , nikt mu już nie zabierze

tym bardziej posiadajac bardzo doświadczonych Mile i Kazimierczaka w swoim składzie , super bramkarza zgraną obronę . Być może Solorz pokusi się o trenera zza granicy , wtedy na pewno gra Śląska mogłaby wyglądac jeszcze lepiej .
Odpowiedz cytując