ArturTS napisał(a):

|
Śląsk gra tak dobrze, bo Lenczyk skubany lis potrafi ustawić zespół pod przeciwnika i jakoś to wychodzi, ale on zadeklarował już że po tym sezonie kończy się współpraca. Tutaj jest ten ból
|
to czego się nauczył Śląsk pod wodzą lenczyka , nikt mu już nie zabierze
tym bardziej posiadajac bardzo doświadczonych Mile i Kazimierczaka w swoim składzie , super bramkarza zgraną obronę . Być może Solorz pokusi się o trenera zza granicy , wtedy na pewno gra Śląska mogłaby wyglądac jeszcze lepiej .