ArturTS napisał(a):

, bo podobną ilość punktów co WKS czy Lechia ma Polonia Warszawa, więc chyba nic nie prezentują specjalnego. Pozdrawiam wszystkich Wiślaków i mam nadzieję że nie zostanę zrugany
|
Weź pod uwagę co by było , gdyby Lenczyk miał Śląsk od poczatku sezonu , czyli dajmy na to zamiast 5 porażek na początku ponieśli by najwyżej 2-3 , wtedy różnica od reszty stawki była by większa
oczywiście to gdybanie , ale jeśli oceniać Śląsk to Śląsk Lenczyka , a nie Tarasiewicza
weź pod uwagę że Lechia i Śląsk zaczną sezon na nowych wielkich stadionach co przyciąga sponsorów , dobrych piłkarzy , atomsferę i... wielkie pieniądze . O sukces będzie ławiej niż w Poloni W , Jagielloni (połowa stadionu dopiero w przyszłym roku , a całość za 2 lata ) , nie wspominając już o Ruchu , Górniku Zabrze czy GKsie Bełchatów . Gdzie kluby raczej liczą każdą złotówkę ( tak samo w Jagiellloni ) .
Są do rozdania 2 miejsca pucharowe , nawet będą obiektywny , jedno miejsce nalezy się Śląskowi , jako najrówniej grającej drużynie , poza Wisła ma najmniej porażek i prezentuje najbardziej dojrzały futbol .