Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12758
Stary 14.05.2011, 18:17
Brawo Śląsk! Teraz trzymajmy kciuki za Lechię.
I będziemy mieli realne szanse na braterskie potrójne podium.
To by było coś pięknego!

Lechia ma jeszcze:
- Amice u siebie
- wyjazd do Łodzi
- i w ostatniej kolejce u siebie Zagłębie

natomiast:

Śląsk ma jeszcze:
- wyjazd do Zabrza
- wyjazd do Chorzowa
- i na koniec zdegradowaną już pewnie Arke

Trzeba wierzyć, walczyć, dopingować!
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując