|
Brawo Śląsk! Teraz trzymajmy kciuki za Lechię.
I będziemy mieli realne szanse na braterskie potrójne podium.
To by było coś pięknego!
Lechia ma jeszcze:
- Amice u siebie
- wyjazd do Łodzi
- i w ostatniej kolejce u siebie Zagłębie
natomiast:
Śląsk ma jeszcze:
- wyjazd do Zabrza
- wyjazd do Chorzowa
- i na koniec zdegradowaną już pewnie Arke
Trzeba wierzyć, walczyć, dopingować!
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."
|