Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3940
Stary 14.05.2011, 17:52
Tak patrzac z perspektywy czasu i oceniajac na chlodno to naprawde Wisla ma wielki skarb, ze udalo sie znalezc i sprowadzic Maaskanta. Zobaczcie, ze mial najtrudniejsze zadanie ze wszystkich najwiekszych polskich klubow. O ile Legia czy Lech mialy w miare ustabilizowany i poukladany sklad to Maaskant dostal zlepek pilkarzy, roznych narodowosci, druzyne podzielona konfliktami, po zenujacej porazce w pucharach. To, ze zrobil z tych graczy DRUZYNE, ze kazdy z nich podniosl swoj poziom, ze jest o krok od wywalczenia mistrzostwa, to pokazuje jego wielka klase jako trenera. Powinnismy sie cieszyc, ze ktos taki pracuje w Wisle i trzymac kciuki aby zostal tu jak najdluzej. Sam na miejscu Basalaja zaproponowalbym mu juz przedluzenie kontraktu. Ewidentnie bowiem widac, ze ten czlowiek wie co robi. Ma pomysl na Wisle, na taktyke, na styl gry. To jak dogadal ze soba tak trudna szatnie, w tak krotkim czasie jest wielkie.
Odpowiedz cytując