Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków
Offline
#
12741
14.05.2011, 16:59
Jak na razie Śląsk 1-2 z GKSem. Przy takim układzie jutro wystarczy nam remis do osiągnięcia 13 tytułu, choć mam nadzieję, że Cracovia jutro nie będzie mieć nic do powiedzenia. Oby tylko WKS się podniósł i zgarnął dziś w-ce lidera
Simao1
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Simao1