Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12741
Stary 14.05.2011, 16:59
Jak na razie Śląsk 1-2 z GKSem. Przy takim układzie jutro wystarczy nam remis do osiągnięcia 13 tytułu, choć mam nadzieję, że Cracovia jutro nie będzie mieć nic do powiedzenia. Oby tylko WKS się podniósł i zgarnął dziś w-ce lidera
Odpowiedz cytując