Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
małpa
Member
 
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12740
Stary 14.05.2011, 16:46
jak można wystawić na szpicy Szewczuka który ma 0 bramek ?
Po co im Omar Diaz w ogóle ?

Bardzo, ale to bardzo defensywne ustawienie...no i co...widać to jak na dłoni. Jedyny napastnik Śląska był do tej pory 3x przy piłce...
Odpowiedz cytując