Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
małpa
Member
Od: 10.2010
Offline
#
12740
14.05.2011, 16:46
jak można wystawić na szpicy Szewczuka który ma 0 bramek ?
Po co im Omar Diaz w ogóle ?
Bardzo, ale to bardzo defensywne ustawienie...no i co...widać to jak na dłoni. Jedyny napastnik Śląska był do tej pory 3x przy piłce...
małpa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do małpa
Znajdź inne posty napisane przez małpa