Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#178
Stary 14.05.2011, 16:38
Trzeba wyjść i zagrać jak o mistrzostwo świata.

Boję się tylko, że oni nie mogąc nam przeciwstawić się piłkarsko będą cieli równo z trawą. Jeżeli sędzia tego nie ukróci, jak w meczu z Koroną, może skończyć sie kontuzjami.
Odpowiedz cytując