Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Paty3ak
Member
Od: 11.2010
Skąd: Kościelniki
Offline
#
4938
14.05.2011, 16:13
Dokładnie. Musisz w dodatku wziąć ze sobą jakiś dokument, mimo zdjęcia na KK.
Paty3ak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Paty3ak
Znajdź inne posty napisane przez Paty3ak