|
co do filmiku to między 6;30 a 7;30 to koleżanka mi tak z grubsza wytłumaczyła ocb;
zapytali gościa czy kiedykolwiek oglądał polską lige: nie ale w sumie nigdy tego nie robie i tak..pozniej zapytali czy cieszy sie na przyjazd do polski? tak bardzo. studio: daj spokoj przeciez to nie moze byc przeniesinie ze snow, w koncu to polska.. gosciu co ma byc trenerem: coz przyjedz do polski latem a zobaczysz jak wygrywamy Ligę Mistrzów studio: co rozumiesz przez 'my'? polakow? -nie oczywiscie ze nie, holendrzy wygraja tym razem ale przyjedzcie do polski bo to piekny kraj. pozniej rozmawiaja o kosztach telefonicznych..
ale widzę, że kolega CH. więcej i z polskimi znakamii ładniej to opisał .
pzdr
|