Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Berni
Member
Od: 09.2005
Offline
#
12736
14.05.2011, 15:40
Korona - Arka ostatecznie 1-0, walka o utrzymanie nie będzie ciekawsza
".... i w
każdej
chwili czy dobrej czy
złej
,
będę kochał
Wi
seł
kę
....."
Berni
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Berni
Znajdź inne posty napisane przez Berni