Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Berni
Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12736
Stary 14.05.2011, 15:40
Korona - Arka ostatecznie 1-0, walka o utrzymanie nie będzie ciekawsza
".... i w każdej chwili czy dobrej czy złej, będę kochał Wiseł....."
Odpowiedz cytując