Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3417
Stary 14.05.2011, 15:07
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Czyli również twoje postępowanie może doprowadzić do zamknięcia całej trybuny.
Przy okazji ciekawe co to za pracownik który tak mówi? To że nie jest przestrzegane to nie znaczy że jest legalne i nalezy sie cieszyć że tego nikt nie sprawdza bo jakby sprawdził to stadion do zamknięcia zapewne by był.
Jak wchodziłem na F w ostatnich kilka minut po 20 to piekna jest to sprawa jak czekają na ciebie wolne miejsca tam gdzie się zamówiło
RACJA!!! ... jeszcze trzeba ich usadzić. Jak ktoś wstanie -> zamykamy stadion hahaha

I ludzie mówią, że są niezależni, nikt i nic nie ma na nich wpływu
Ostatnio edytowane przez palikot : 14.05.2011 o godz. 15:14.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując