Wyświetl pojedynczy post
Daja`n
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3416
Stary 14.05.2011, 15:01. TV
mhl_pl napisał(a):Wyświetl post
Ja mam pytanie do przeciwników protestu. Jakie macie telewizory w domu Tak pytam z życzliwości bo działanie Donalda zmierzają do tego, że mecze ukochanych drużyn będziemy oglądać co najwyżej w TV- więc w takim układzie chociaż odpowiednia jakość odbioru powinna być

Co do postulatów- brak odpowiedzialności zbiorowej to jeden z postulatów. Resztę sobie znajdź we wcześniejszych wpisach bo ktoś to już tutaj podał.

pozdrawiam
Telewizor mam lcd samsunga ale mecze Wisły oglądam na R22.A do zamknięcia stadionu jeszcze jest daleka droga bo wierzę że na Reymonta kibice mają w głowach mózgi a nie wolną przestrzeń jak ci z Poznania i Warszawy którym zawdzięczamy całą nagonkę.A co do protestu to o słuszność się nie spieram ale o formę już tak.Czy jak górnicy albo pielęgniarki protestowały to zamykali sobie usta czy raczej darły się pod sejmem ile tylko było sił o górnikach już nie wspomnę.Zamknięcie sobie ust to jest najgorsze co można zrobić!
Odpowiedz cytując