Telewizor mam lcd samsunga ale mecze Wisły oglądam na R22.A do zamknięcia stadionu jeszcze jest daleka droga bo wierzę że na Reymonta kibice mają w głowach mózgi a nie wolną przestrzeń jak ci z Poznania i Warszawy którym zawdzięczamy całą nagonkę.A co do protestu to o słuszność się nie spieram ale o formę już tak.Czy jak górnicy albo pielęgniarki protestowały to zamykali sobie usta czy raczej darły się pod sejmem ile tylko było sił o górnikach już nie wspomnę.Zamknięcie sobie ust to jest najgorsze co można zrobić!