Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4936
Stary 14.05.2011, 14:53
A propo biletów to podczas sprzedaży powinna być informacja że nalezy ze soba wziąć te wydruki co sie dostaje. Ostatnio jak wchodziłem na trybunę F i chciałem sie udać na sektor 22 to koles powiedział że mam mu pokazać ten wydruk bo mnie nie wpuści. Dobrze że wtedy miałem ale tydzień wczesniej byłaby maniana bo wtedy nie wiziałem. Ale w kasach nikt nic nie powiedział a na wym bilecie nei ma tego napisane
Odpowiedz cytując