ziomuś, ale my NIE JESTEŚMY PRZECIWNIKAMI PROTESTU !
Jesteśmy przeciwni tylko
JEGO FORMIE !!!!
Jestem za, ale w inny sposób kumasz ?
OZSK i SKWK wybrało chyba najprostszą drogę jaką mogli wybrać, czyli ( upraszczając ) , mamy focha !
Obrażamy się na Donka i ch* z dopingiem !
No to powodzenia z takim myśleniem...
Ktoś pisał wcześniej, że ta forma protestu to tak jak alkoholikowi na odwyku dać vódkę....