Wyświetl pojedynczy post
małpa
Member
 
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3412
Stary 14.05.2011, 14:45
mhl_pl napisał(a):Wyświetl post
Ja mam pytanie do przeciwników protestu. Jakie macie telewizory w domu Tak pytam z życzliwości bo działanie Donalda zmierzają do tego, że mecze ukochanych drużyn będziemy oglądać co najwyżej w TV- więc w takim układzie chociaż odpowiednia jakość odbioru powinna być

Co do postulatów- brak odpowiedzialności zbiorowej to jeden z postulatów. Resztę sobie znajdź we wcześniejszych wpisach bo ktoś to już tutaj podał.

pozdrawiam
ziomuś, ale my NIE JESTEŚMY PRZECIWNIKAMI PROTESTU !

Jesteśmy przeciwni tylko JEGO FORMIE !!!!


Jestem za, ale w inny sposób kumasz ?


OZSK i SKWK wybrało chyba najprostszą drogę jaką mogli wybrać, czyli ( upraszczając ) , mamy focha !
Obrażamy się na Donka i ch* z dopingiem !

No to powodzenia z takim myśleniem...


Ktoś pisał wcześniej, że ta forma protestu to tak jak alkoholikowi na odwyku dać vódkę....
Powód: putinm - dziewczyna Ci nie dała ? Czego tak wszyscy kąsacie jadem...ja piernicze...już nawet nie można się odezwać.....
Ostatnio edytowane przez małpa : 14.05.2011 o godz. 14:46.
Odpowiedz cytując