Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3938
Stary 14.05.2011, 14:41
Śmieją się bo ich zabolalo że on poszedł do Polski. Chcieli go mieć u siebie w Holandii bo mógl objać czołowe kluby, już to było wyjaśniane 5 miesięcy temu
on im tam mówił i nie tylko wtedy (tydzień temu był w odwiedzinach w Holandii i nie mogli uwierzyć że w przeciągu tak krótkiego czasu powstaje dziesiątki nowoczesnych stadionów) że w Polsce powstają zajebiste stadiony, dużo lepsze niż w Holandii, że atmosfera na meczach jest nieporównywalna z tą w Eredivie, że Polska jest pięknym krajem i tak samo Kraków, że potencjał sportowy u nas jest bardzo duży, ale niewykorzystany, że w Holandii liczą się z 4-5 drużyn a reszta druzyn jest na poziomie Polskich czołowych ekip (które jak się tylko dobrze przygotują (vide Lech teraz, czy niegdyś Wisła) są w stanie je pokonać i przychodząc do Polski poniekąd chciał obalić mity dotyczące naszego kraju i zrobić wszystko co w swojej mocy by ten potencjał wypalił, i ich to niesamowicie denerwowało, ale prawda zawsze boli
Ostatnio edytowane przez CH. : 14.05.2011 o godz. 14:51.
Odpowiedz cytując