Wyświetl pojedynczy post
zybert77
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3407
Stary 14.05.2011, 14:36
Greeg napisał(a):Wyświetl post
Opinia prawnika jest jedynie jego opinią i to co jemu się wydaje może być diametralnie różne od opinii niezawisłego Sądu, proszę więc nie przytaczaj mi wypowiedzi medialnej jakiegoś adwokata, który nie miał zapewne czasu zapoznać się z aktami sprawy a wypowiedział się jedynie na podstawie tak zwanych faktów medialnych.

Za przeproszeniem albo dyskutujemy poważnie na pewne tematy albo przerzucamy się artykułami z gazety o wątpliwej reputacji.
Tak myślałem, że napiszesz że skoro link z wyborczej to napewno wątpliwe.

Co do sprawy to nie możesz automatycznie zakładać, że S. by taką sprawę wygrał.

ps. nie ma żadnych akt i żadnej sprawy właśnie dlatego że jest ogólne przyzwolenie na kibolstwo. Bardzo chciałbym żeby któryś z organizatorów rozgrywek w Polsce się postawił i żeby został za to pozwany. Śledzenie takiej precedensowej sprawy byłoby pasjonujące
Odpowiedz cytując