skeba napisał(a):

NEC dwa razy od Wisełki dostal 2-1, można im do redakcji podrzucić filmiki
|
Ale kiedy to było. Mam nadzieję że Maaskant utrze im nosa i znowu cała Polska będzie mieć Wisłę na ustach ale do tego potrzebne są wzmocnienia i czasem również szczęście( przykład Lecha po dwumeczu z Baku czy nasz po meczu z Levadią gdzie waliliśmy po słupkach i poprzeczkach)