Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3937
Stary 14.05.2011, 14:27
skeba napisał(a):Wyświetl post
NEC dwa razy od Wisełki dostal 2-1, można im do redakcji podrzucić filmiki
Ale kiedy to było. Mam nadzieję że Maaskant utrze im nosa i znowu cała Polska będzie mieć Wisłę na ustach ale do tego potrzebne są wzmocnienia i czasem również szczęście( przykład Lecha po dwumeczu z Baku czy nasz po meczu z Levadią gdzie waliliśmy po słupkach i poprzeczkach)
Odpowiedz cytując