stalsanok1946 napisał(a):

|
Solidny zawodnik to ktoś taki jak Chavez, a nie Cikos, Bunoza, Paljic czy Jirsak. Żaden z tej czwórki nie prezentuje dobrego poziomu. Solidny zawodnik to utrzymujący stabilną wysoką formę..
|
weź pod uwagę , że nie można mieć w kadrze 18 czy 24 zawodników z kontarktami na poziomie Meliksona , Genkova czy Kirma . Takich klasowych zawodników może być 12-14 , nie więcej , bo nikt klasowy nie będzie chciał u nas siedzieć na ławce czy trybunach . Właśnie dlatego są nam potrzebni tacy zawodnicy jak Paljic , Bunoza czy Cikos aby mieć kim zapchać ławkę i ew mieć w rezerwie . Poza tym budżet na kontrakty dla gwiazd też mamy ograniczony .
Może kiedys gdy awansujemy do upragnionej LM będzie nas stać na szeroką i bardzo wyrównaną kadrę klasowych graczy . Na dzień dzisiejszy musimy mierzyć siły na zamiary . Wywalając pół składu jak rok temu , będziemy znowu pół rundy się zgrywać i za przeproszeniem "ch** " wyjdzie z pucharów .
W lecie wylatują na pewno Łobo , Branco , Boukhari , Żurawski i Rios .
Przychodzi przynajmniej jeden boczny obrońca , skrzydłowy , napastnik . To mamy zagwarantowane . Jeśli odejdzie Garguła lub Sivakow przyjdzie kolejny środkowy pomocnik . Jeśli wywalą Kowalskiego ( oby ) to przyjdzie nowy środkowy . Jeśli nie dogadają się z Cikosem przyjdzie nowy boczny . Ect ect . Dużo rzeczy może się dziać w lecie .