Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9332
Stary 14.05.2011, 14:25
GiZmO_14 napisał(a):Wyświetl post
Szczerze nie wiem czy Ntibazonkiza wszystkim imponuje oglądając ostatnio mecz koleżanek z Polonią W. grał tragicznie poza szybkością dla mnie nie wiele prezentuje i wydaje mi się że nawet 500k Euro to duzo za duzo jak za to co prezentuje przynajmniej w mojej opinii
Obejrzyj sobie jego bramki z tego sezonu. To na pewno bardzo dobry piłkarz i myślę, że przydałby się Wiśle. Inna sprawa że Stan może już mieć kogoś ciekawszego w zanadrzu.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując