GiZmO_14 napisał(a):

|
Szczerze nie wiem czy Ntibazonkiza wszystkim imponuje oglądając ostatnio mecz koleżanek z Polonią W. grał tragicznie poza szybkością dla mnie nie wiele prezentuje i wydaje mi się że nawet 500k Euro to duzo za duzo jak za to co prezentuje przynajmniej w mojej opinii
|
Obejrzyj sobie jego bramki z tego sezonu. To na pewno bardzo dobry piłkarz i myślę, że przydałby się Wiśle. Inna sprawa że Stan może już mieć kogoś ciekawszego w zanadrzu.