zybert77 napisał(a):

jest to wina aparatu państwowego i już są propozycje by te kary podwyższyć i by obowiązywały wreszcie na wszystkich rozgrywkach w Polsce.
Mam nadzieję, że to zakończy pogląd niektórych (również wyrażanych na tym forum) że Pan S. miał pełne prawo być na PP bo w zęby piłkarzowi dał przecież na meczu Ekstraklasy.
|
Słuchaj ileż można Ci tłumaczyć, że jak ktoś dostanie zakaz uczestniczenia w masowych imprezach sportowych na terenie kraju wydany przed Sąd to nie będzie mógł jechać ani na PP ani na mecz Ekstraklasy, ale jeśli zostanie ukarany jedynie zakazem klubowym (taką niby karą administracyjną) to będzie miał pełne prawo iść sobie na mecz PP czy też rozgrywki 1 ligi?
I jest to zgodne z prawem, z jego literą a śmiem nawet twierdzić, że duchem, bo jakiekolwiek tak poważne sankcje powinny być w praworządnym kraju nakładane jedynie przez niezawisły Sąd.