Cytat:
|
Ale skoro mowił, ze do Legii chetnie by wrocil to czemu nie? Nie sadze, by zagrał w jakiejs innej druzynie Premiership bo nikt nawet nie mial okazji by go w akcji zobaczyc
|
W grę wchodzi chyba jedynie wypożyczenie - i na to Mucha chyba ma ochotę. Tak przynajmniej było w zimowym okienku transferowym, co Everton się nie zgodził, żeby go puścić. Sam Mucha już kilka razy się wypowiadał, że w Premiership są takie warunki (nie tylko finansowe czy poziom piłkarski, mówił o jakości szkolenia, o infrastrukturze, zasobach kadrowych klubów itd. itp.), że trudno sobie wyobrazić porzucanie tego wszystkiego
No ale generalnie "jakieś" rozmowy prowadzone są. Trener + bramkarz i może zacznie to w końcu wyglądać - bo jak w przyszłym roku sezon będzie normalny, to to coś z tego roku, to wystarczy na środek tabeli. Zresztą to samo tyczy się wszystkich, was też.