Cytat:
|
postaram się odpowiedzieć - czy u nas kibol za wbiegnięcie dostanie 4 tyś funtów kary i 10letni zakaz stadionowy?
|
No chłopie, a kogo to jest wina,że w Polsce takiej kary nie dostaje

!!
Nas, Kibiców?!
Bo mi się wydaje,że policji czyli aparatu państwowego.
Ponadto co z tego,że w Anglii są takie wysokie kary skoro jak widać są one bezskuteczne

?