martin_6 napisał(a):

Wygrywamy, to nawet w razie wygranej Śląska mamy 10 punktów przewagi przez trzech meczach do końca, czyli wszystko jasne Swoją drogą, jeśli Śląsk, Lechia i Ruch stracą punkty, nam wystarcza jutro remis.
|
To by była kolejna niespodzianka w tym sezonie gdyby teraz Slask, Lechia, Ruch czy nawet Jagiellonia wygraly wszystkie mecze do konca.