Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12727
Stary 14.05.2011, 14:01
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Wygrywamy, to nawet w razie wygranej Śląska mamy 10 punktów przewagi przez trzech meczach do końca, czyli wszystko jasne Swoją drogą, jeśli Śląsk, Lechia i Ruch stracą punkty, nam wystarcza jutro remis.
To by była kolejna niespodzianka w tym sezonie gdyby teraz Slask, Lechia, Ruch czy nawet Jagiellonia wygraly wszystkie mecze do konca.
Odpowiedz cytując