Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
małpa
Member
 
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12723
Stary 14.05.2011, 13:49
Panowie, durne pytanie, no ale nie wiem po prostu.
Bo Śląsk ma jeszcze matematyczne szanse na Mistrza - wygrywa wszystko do końca, a my przegramy wszystko i szlachta z Wrocławia ma tytuł. Mało realne, ale jednak może tak się zdarzyć.

Więc w przypadku naszej wygranej jutro, to koronacja jest ? Czy dopiero po meczu z Polonią wawa ?


Bo Śląsk gra dzisiaj o 17 z GKS-em, jak nie wygrają, to mamy już mistrza ;]
Odpowiedz cytując