Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11000
Stary 14.05.2011, 13:33
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Owszem jest słaby - poziom Jirsaka (wg mnie ciut lepszy).

Jeśli natomiast miałby znowu "brylować" Jirsak raz na 8 meczy to nie widzę powodu żeby Mączyński nie miał dostawać szans.
Twoje zdanie, masz prawo tak sądzić.

Ja nie porównywałbym Mączyńskiego do Jirsaka, bo uważam że Krzysztof jest piłkarzem słabszym od Czecha i to znacznie.

To jednak sybiektywne opinie i pewnie obaj będziemy zgodni, że najlepiej gdyby pojawił się trzeci, po prostu lepszy od obu wymienionych powyżej piłkarzy zawodnik.
Odpowiedz cytując