Ogryzek napisał(a):

Owszem jest słaby - poziom Jirsaka (wg mnie ciut lepszy).
Jeśli natomiast miałby znowu "brylować" Jirsak raz na 8 meczy to nie widzę powodu żeby Mączyński nie miał dostawać szans.
|
Twoje zdanie, masz prawo tak sądzić.
Ja nie porównywałbym Mączyńskiego do Jirsaka, bo uważam że Krzysztof jest piłkarzem słabszym od Czecha i to znacznie.
To jednak sybiektywne opinie i pewnie obaj będziemy zgodni, że najlepiej gdyby pojawił się trzeci, po prostu lepszy od obu wymienionych powyżej piłkarzy zawodnik.