Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12722
Stary 14.05.2011, 13:32
Jagiellonia - Rafal Ulatowski
Arka - Stefan Majewski
Lech - Jurij Szatałow
Legia - Michał Probierz

ja bym jakos tak to widział, ale sadze ze Jaga zastosuje wariant oszczednościowy czyli ew.asystent Probierza tudzież jakiś Artur Płatek albo własnie Ula który raczej obniżył cennik po ostatnim fiasco.

W Arce ciekawe co to będzie,napewno Straka opuszcza pokład kwestia jest czy zostanie Czyżniewski. Jeśli nie to Arka to Ekstraklasy za szybko nie wróci, jeśli jednak zostanie to napewno wymyśli coś ciekawego, może nie Doktor ale np. Jacek Zieliński tyle że on był trenerem Lechii,ale oni sie tam lubią wieć kto wie.

Lech juz kiedyś przymierzał sie do Jurka, teraz jesli utrzyma Pasy to moze go .......ną do Amiki, wszak z Probierzem kopmlikacja za komplikacją. I Jurek pojdzie do Lecha gdzie jego asystentem zostanie Djurdjevic,a asystent Ształowa Dreszer będzie ratował Bytom.

No a Legia...nie wyjdzie im z Januszem Wajsem to najciekawszą opcją na rynku zostanie Probierz.

Fornalik raczej nie powienien odchodzić z Ruchu. Ciekawe co zrobi Orest, bo jeśli wywalczy pudło i odejdzie z klubu to ciężkie chwile na Oporowskiej. Zawsze jest w pogotowiu Rysiu T. ale nie sadze by syn marnotrawny powrócił.
Nawałka zostanie,Kafarski zostanie.
No i pewno Okuka do Korony,w Kielcach napaleni na niego...a dokladniej na jego twardą ręke.

ale to wszystko pic na wode fotomontaż,napewno bedzie inaczej
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując