Ze niby w Hiszpanii nie ma zamieszek? Nie moge znalezc w tej chwili ale po tamtym meczu wlasnie w MAdrycie policja strzelala z broni zeby odstraszyć kibicow. Wszedzie sa, nawet w Anglii
http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Za...l?ticaid=1c4d5
To nie jest tak jak mowia w mediach, że u nas jest dzicz a na zachodzie kulturka. Sport wywoluje emocje i jedynie zastąpienie kibicow emerytami jak to zrobili w wielkich klubach angielskich gwarantuje spokoj. Tylko kosztem totalnego braku atmosfery na stadionie.
I jeszcze raz podkreślę niech wyłapują tych co rozrabiali ale nie karzą wszystkich kibiców.
A co do podziałów to u nas będzie dzisiaj podobnie. Mamy równie dużo pikników co wy. Niech sobie pośpiewają jak chcą, nikt im nie będzie groził. Będzie to pewnie jeden zryw na 45 minut a później znowu wrócą do popcornu.