kreseq napisał(a):

Vladimir Weiss bedzie na meczu Legia Wisla i ogolnie potwierdzil ze ma propozycje z Legii. Maciek jest praktycznie juz zwolniony wiec ciekawe gdzie teraz wyladuje, stawiam na Lecha
|
Ja mimo wszystko stawiam na Jage - w Lechu już są ugadani z Probierzem pewnie. No chyba, że nie puszczą Probierza w Jadze, ale to by było ... dziwne.