Wyświetl pojedynczy post
Kibic_1906
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3376
Stary 14.05.2011, 12:34
Fan Lecha napisał(a):Wyświetl post
Tak, czytaj więcej wyborcza to będziesz jeszcze mądrzejszy. Wywieszając transparenty krytykujące rząd wydaliśmy na siebie wyrok. Wydarzenia w Bydgoszczy były tylko pretekstem. Już przed meczem wszyscy wiedzieli, że bedzie prowokacja. Na stadionie lekkoatletycznym gdzie spotykają się dwie największe kosy nie było praktycznie ochrony. Oni mocno liczyli na konfrontacje kilku tysięcy ludzi.

Tak wygladalo to rok temu: http://c0834752.cdn.imgwykop.pl/11qj...ATOSvrbTWz.jpg
a tak teraz: http://c0834752.cdn.imgwykop.pl/01qj...ATOSvrbTWz.jpg

Znalazło się kilku półgłowków z Legii która biegła na nasz sektor rzucając czym popadnie i kilku półgłowków od nas. Bilety były dystrybuowane przez klub. Dlaczego na poprzednich wyjazdach organizowanych przez Wiare Lecha nie było żadnych zadym? Teraz każdy mógł kupić bilet przychodząc z ulicy. Zawsze się takie typy znajdą, nie ma co się oszukiwać.

Donald Kononowicz Putin potrzebował tylko pretekstu. Dlaczego zamknięto stadion Widzewa? Mówią bezczelnie w prost: za obrażanie rządu. Za klika osób chcą rozstrzelać całe środowisko kibicowskie.
Chłopie prawda jest taka że sami strzeliliście sobie w kolano! Po co taki gnój było robić ? Jaka prowokacja? To że policja jest nieudolna i rząd znalazł sobie temat zastępczy to nie jest powód żeby pokazywać całemu krajowi tego o co nas oskarżają bezpodstawnie - bandytyzm i skrajne bezmózgostwo - obejrzał taki jeden z drugim zwykły obywatel ten mecz , który średnio się w temat zagłębia i ma teraz opinie wyrobioną której nie zmienimy poprzez jakieś chore formy protestów!
MY , CHŁOPCY Z REYMONTA , ZNA NAS CAŁA POLSKA , ZA WISŁĘ , ZA NASZ TS , PÓJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES!!!
27.08.2011 - Patryk Małecki "wielki Wiślak" pokazuje jaki ma szacunek do WISŁY KRAKÓW..
Odpowiedz cytując