Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
małpa
Member
 
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4934
Stary 14.05.2011, 12:18
pietrasxd napisał(a):Wyświetl post
ktoś wie, ile zostało jeszcze biletów na derby..? czy jest szansa by jutro rano jeszcze kupić?
na oficjalnej nic nie ma, więc pisz:

[email protected]

albo dzwoń:

(012) 630 76 00
Odpowiedz cytując