Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
małpa
Member
Od: 10.2010
Offline
#
4934
14.05.2011, 12:18
pietrasxd
napisał(a):
ktoś wie, ile zostało jeszcze biletów na derby..? czy jest szansa by jutro rano jeszcze kupić?
na oficjalnej nic nie ma, więc pisz:
[email protected]
albo dzwoń:
(012) 630 76 00
małpa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do małpa
Znajdź inne posty napisane przez małpa