Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3934
Stary 14.05.2011, 12:12
Ja też uważam, że teraz jest dobry moment, aby przerwać tą złą passę w pucharach, bo to się powoli staje naszą tradycją. I nic dziwnego, że się z nas później w holenderskich programach śmieją. Mamy wreszcie trenera, który z grupy zawodników stworzył kolektyw, co widać w każdym kolejnym meczu. Gra zespołu wygląda o wiele, wiele lepiej niż na początku sezonu i za to wielki plus dla Maaskanta. Już teraz uważam, że to bardzo dobry trener, ale nie obraziłabym się, jakby potwierdził moją opinię w meczach LM
Odpowiedz cytując