Ja też uważam, że teraz jest dobry moment, aby przerwać tą złą passę w pucharach, bo to się powoli staje naszą tradycją. I nic dziwnego, że się z nas później w holenderskich programach śmieją. Mamy wreszcie trenera, który z grupy zawodników stworzył kolektyw, co widać w każdym kolejnym meczu. Gra zespołu wygląda o wiele, wiele lepiej niż na początku sezonu i za to wielki plus dla Maaskanta. Już teraz uważam, że to bardzo dobry trener, ale nie obraziłabym się, jakby potwierdził moją opinię w meczach LM
