Cytat:
Choć na reprezentację prowadzoną przez Franciszka Smudę zewsząd spada fala krytyki, to jednak jest ktoś, kto uważa inaczej. - Macie silną kadrę, lepszą niż kilka lat temu - powiedział w wywiadzie dla "Faktu" Lukas Podolski, klubowy kolega Sławomira Peszo z FC Koeln.
- Patrząc na skład polskiej reprezentacji uważam, że to silniejsza drużyna niż ta, która grała na Euro 2008 i na mundialu w Niemczech - przyznał Lukas Podolski.
|
Zgadzam się z nim całkowicie. Brakuje nam tylko i aż odpowiedniego managera na miejscu Smudy.