Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3932
Stary 14.05.2011, 11:55
każda passa kiedyś się kończy, wierzę że w tym roku szczęście się do nas uśmiechnie. 3 lata czekałem na zwycięstwo nad Lechem ale się doczekałem. Dwa lata czekam na w miarę udane Puchary i myślę że też się doczekam( najlepiej w tym roku).
Odpowiedz cytując