Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3931
Stary 14.05.2011, 11:51
Kryniu napisał(a):Wyświetl post
Aż chciałoby się wyeliminować w Europejskich Pucharach Holenderską drużynę. Ciekawe jak wtedy wyglądałby przebieg programu.
Dziwisz się? Ostatnimi laty odpadamy z pucharów z drużynami o których istnieniu dowiadujemy się po losowaniu. Taka prawda. Mam nadzieję, że w tym roku tak nie będzie...
Odpowiedz cytując