Kryniu napisał(a):

|
Aż chciałoby się wyeliminować w Europejskich Pucharach Holenderską drużynę. Ciekawe jak wtedy wyglądałby przebieg programu.
|
Dziwisz się? Ostatnimi laty odpadamy z pucharów z drużynami o których istnieniu dowiadujemy się po losowaniu. Taka prawda. Mam nadzieję, że w tym roku tak nie będzie...