Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44371
Stary 14.05.2011, 11:49
Kirm... W systemie, którym gramy zawodnik na jego pozycji powinien posiadać umiejętność wygrywania pojedynków 1 na 1. Czy Kirm to potrafi odpowiedzcie sobie sami. Zwróćcie też uwagę na strasznie słabą lewą nogę Andraza - a przecież to zawodnik grający najczęściej po lewej stronie boiska.

Słoweniec to solidny zawodnik, ale akurat w systemie którym gramy na skrzydłach powinniśmy mieć perełki (oczywiście jak na naszą ligę). Kirm natomiast nie robi różnicy nawet w naszej lidze. Jak dla mnie to mocny rezerwowy - zdaję sobie jednak sprawę, że mamy ważniejsze luki w kadrze i nikt mocny na lewe skrzydło w tym okienku do nas nie zawita.

Dlatego właśnie uważam, że jak nadarzy się okazja (a jak już wspominałem dzięki świetnym statystykom może się taka okazja pojawić) nie zastanawiałbym się i Słoweńca sprzedał. Pod warunkiem zainwestowania środków z transferu na wzmocnienia.
Odpowiedz cytując