Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44369
Stary 14.05.2011, 11:30
Karherop napisał(a):Wyświetl post

Brakuje przynajmniej 4 klasowych zawodników pokroju Kirma , Małeckiego , Meliksona abyśmy mieli mocną kadrę (18 piłkarzy ) , reszta powinna być uzułeniona o młodych zdolnych takich jak Brud , Kurto i paru innych , może też powracający Mączynski .
Z jednym to się nie zgodzę , Mączyński nie powinien być uzupełnieniem kadry czy też wchodzącym do drużyny "młodym" zawodnikiem. Albo damy mu szansę i postawimy na niego by rywalizował o jedno z 3 miejsc w środku pomocy albo pożegnamy by mógł grać w innym klubie . Niech trener podczas okresu przygotowawczego zdecyduje czy potrzebuje jego a jak tak to niech zrobi dla niego miejsce w kadrze pozbywając się ,np. Garguły czy Jirsaka i niech Mąka walczy o 11 a jak uzna że ten piłkarz jest za słaby by powalczyć o miejsce nawet na ławce to nie ma sensu go trzymać żeby mecze oglądał na trybunach ponieważ w innych klubach będzie mógł regularnie grać.Myślę że w pierwszej drużynie powinno być 6 mocnych środkowych pomocników plus jeden młody (grając systemem 4-3-3) i Mąka albo będzie jednym z tej 6 która powalczy o miejsce w pierwszym składzie albo powinien odejść ponieważ na rolę zawodnika młodego cierpliwie wyczekującego swojej szansy w pierwszym zespole jest już za stary i za dobry. Z tym młodym zdolnym Brudem też bym nie przesadzał, on ma już 22 lata - on nie ma czasu na to by tylko być w kadrze pierwszej drużyny podobnie jak Burliga , wypożyczyć tak jak Mączyńskiego i niech regularnie się ogrywa nawet w pierwszej lidze a po wypożyczeniu zdecydować czy odpowiednio się rozwinął i czy jest to piłkarz na pierwsza drużynę Wisły. Natomiast do pierwszej drużyny można włączyć 2, 3 zawodników w wieku 18 , 19 lat którzy mają jeszcze czas i nie mają takiego ciśnienia by regularnie grać w E-klasie czy 1 lidze , którzy dzięki treningom w pierwszym zespole będą się rozwijać a i zagrać jakąś końcówkę będą mieli szansę , mam tu na myśli przede wszystkim takich piłkarzy jak Chrapek , Czekaj czy Szewczyk.
Ostatnio edytowane przez fanfan : 14.05.2011 o godz. 11:41.
Odpowiedz cytując