Na pewno potrzebny nam napastnik:
http://www.transfermarkt.de/en/musta...ler_42399.html <- dobry zawodnik, kończy mu się kontrakt, nigdy nie schodził poniżej niezłego poziomu, jak dla mnie doskonała konkurencja za Genkova i na dodatek kończy mu się kontrakt
http://www.transfermarkt.de/en/deni-...ler_42004.html <- młody, perspektywiczny, dużo strzela
http://www.transfermarkt.de/en/eden-...ler_24459.html <- interesowała się nim ponoć Jaga, patrząc na suche statystyki dobry napastnik, któremu też w tym roku kończy się kontrakt.
http://www.transfermarkt.de/en/santi...er_102432.html <- no i raczej całkowite s-f, 'wielka nadzieja Urugwajskiej piłki' i 'nowy Forlan'. 31 występów, 26 goli.
No i lewy obrońca, kolejny z zawodników, za którego nie trzeba by wydawać pieniędzy:
http://www.transfermarkt.de/en/petar...ler_36235.html