Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
kozuba92
Banita
Od: 06.2010
Offline
#
3368
14.05.2011, 11:07
Świetny protest. Jako, że Tusk chce zrobić w Polsce Anglię, to my na złość mu robimy Anglię!! Naprawdę geniusze zła... To prawie tak jakby ktoś wam chciał ukraść auto, a wy za karę kupilibyście mu taki sam samochód.
kozuba92
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez kozuba92